Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

I TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU

March 9, 2019

 

       

I TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU 10.03.2019 r.

 

  1. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu Kościół stawia przed nami Chrystusa przebywającego przez czterdzieści dni na pustyni i kuszonego przez szatana. Rozpoczęty okres postu jest dla nas czasem duchowego wysiłku i zmagania. We właściwym przeżywaniu Wielkiego Postu niech pomogą nam nabożeństwa wielkopostne. Dziś rozpamiętujemy Mękę Pańską podczas Gorzkich Żali o godz. 17.30, a w każdy piątek o godz. 18.00 w naszej świątyni wraz z Chrystusem i Jego bolejącą Matką przemierzamy Drogę Krzyżową.

  2. W środę po wieczornej Mszy św. o godz. 19.15 zapraszamy Rade Parafialną oraz przedstawicieli grup parafialnych na spotkanie.

  3. W czwartek 14 marca zapraszamy do naszego Kościoła wszystkich chorych, starszych, cierpiących i podopiecznych Caritas. na Mszę św. o godz. 16.00. Po Mszy św. tradycyjnie spotkanie dla uczestników przy herbatce i kawie.

  4. W piątek 15 marca przypada święto redemptorysty św. Klemensa Hofbauera. Zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 18.30.

  5. Za tydzień w niedzielę przypada dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na misje Kościoła „Ad Gentes”.

  6. Za tydzień w niedzielę, 17 marca, będzie spotkanie Rodziców młodzieży, która przygotowuje się w naszej parafii do Sakramentu Bierzmowania, po Mszy św. o godz. 10.00 w salce parafialnej.

  7. Już dziś informujemy, że w czwartą niedzielę Wielkiego Postu rozpoczniemy tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Będzie im przewodniczył redemptorysta o. Zygmunt Sołek.

  8. Zapraszamy do czytania czasopism katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Rycerz Niepokalanej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyszukaj wg tagów