Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

May 18, 2019

 

 

 V NIEDZIELA WIELKANOCNA

19.05.2019 r.

1. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 11.30 dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa w komunii św. Pamiętajmy o nich i ich rodzinach w modlitwie. Dzieci od poniedziałku do piątku podczas Mszy Świętych wieczornych będą przeżywały swój biały tydzień.

2. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.30 będziemy przeżywać Rocznicę Komunii Świętej. Próba i spowiedź dzieci i rodziców w sobotę, 25 maja, o godz. 16.00.

3. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 18.00.

4. W czwartek zapraszamy wszystkich chorych, starszych, cierpiących i podopiecznych Caritas.  na Mszę św. o godz. 16.00. Po Mszy św. tradycyjnie spotkanie dla uczestników przy herbatce i kawie.

5. Przeszło 50 lat po opublikowaniu encykliki „Humanae vitae” chcemy przypomnieć jej przesłanie.

  • Czy Kościół powinien wypowiadać się na temat współżycia małżeńskiego? 

  • Dlaczego Kościół jest przeciwny antykoncepcji?

Na te i inne pytania odpowiedzą w rozmowie dr Anna Królikowska, dr Zbigniew Jarzębowski oraz dr hab. Barbara Ochendowska-Grzelak. Na spotkanie zaprasza Grupa Inteligencji Katolickiej św. Alfonsa Liguori w w najbliższy czwartek 23 maja o godz. 19.15 w sali parafialnej.

6. Zapraszamy wszystkich na Forum Charyzmatyczne, które odbędzie się  w Netto Arena w Szczecinie od 31 maja do 2 czerwca br. W programie ewangelizacyjnym będzie m.in.: słuchanie Słowa Bożego, Msze Święte, różaniec  i adoracja. Do udziału w Forum są zaproszeni wszyscy, także rodziny z dziećmi. Zapisy uczestników odbywają się na stronie www.lewjudy.org. Informacje są dostępne także na plakatach i ulotkach.” 

7. Wspólnota  Przymierza Miłosierdzia zaprasza na Rekolekcje Ruah dla osób powyżej 30 roku życia pragnących uzdrowienia i dotknięcia Pana Jezusa mocą Ducha Świętego. Rekolekcje odbędą się w sobotę 25 maja 2019 r. w Oratorium Świętego Jana Bosko przy ulicy Świętego Jana Bosko 1 w Szczecinie. Szczegóły na plakacie.

8. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia czasopisma katolickie, a wśród nich tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyszukaj wg tagów