February 16, 2020

February 9, 2020

February 2, 2020

January 25, 2020

January 19, 2020

December 21, 2019

December 15, 2019

Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

IV NIEDZIELA ADWENTU

December 22, 2018

 

 

 

IV NIEDZIELA ADWENTU

23.12.2018

 

 1. Przeżywamy dzisiaj ostatnią Niedzielę Adwentu. Jutro (poniedziałek) już Wigilia; spowiedź św. od godz. 8.00 do godz. 12.00.

 2. Wieczorem rozpoczniemy przeżywanie Wigilii - zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy. Niech to będzie okazja, może jedyna w roku, do pojednania, zgody, wyciągnięcia przyjaznej dłoni. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd. Tradycyjnie zachowajmy wstrzemięźliwość od alkoholu. Niech czas Bożego Narodzenia będzie przepełniony chrześcijańską wzajemną życzliwością i dobrocią. Pamięcią obejmijmy również tych, którzy już od nas odeszli do Domu Ojca, a żyli z nami, kochali nas i dla nas się trudzili. W tym duchu przyjdźmy na Pasterkę do naszej parafialnej świątyni. Uroczysta Msza Święta – Pasterka pierwsza o godzinie 22.00, i druga pasterka tradycyjnie o godzinie 24.00. W pierwszy i drugi dzień Uroczystości Bożego Narodzenia Msze św. według porządku niedzielnego.

 3. Opłatek na stół wigilijny można nabywać w zakrystii i furcie klasztornej.

 4. W przyszłą niedzielę na godzinę 10.00 zapraszamy małżonków, którzy w mijającym roku przeżywali jubileusze małżeńskie.

 5. Już dziś informujemy, że wizytę duszpasterską zwaną „Kolędą” rozpoczniemy w środę - 2 stycznia. Program wizyty duszpasterskiej pojawi się już we wtorek w gablocie parafialnej.

 6. Przy wyjściu z kościoła do nabycia są tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

   

   

   

   

   

   

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyszukaj wg tagów