Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

V TYDZIEŃ ZWYKŁY

February 9, 2019

 

    

V TYDZIEŃ ZWYKŁY

10.02.2019 r.

 

 1. Jutro 11 lutego w liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. W tym dniu o godz. 16.00. zapraszamy  do naszego Kościoła wszystkich chorych, starszych i cierpiących na Mszę św. z udzieleniem Sakramentu chorych i błogosławieństwem na sposób Lourdes. Prosimy o pomoc w dotarciu do świątyni tym wszystkim chorym. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie do Sali parafialnej przygotowane przez parafialny Caritas.  Przy tej okazji pragnę podać kilka liczb. Otóż w roku 2018 Caritas naszej parafii dopomógł ubogim w zakupie leków na sumę 9299 zł. Przygotował paczki żywnościowe na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc na sumę 2950 zł. Pragnę podziękować wszystkim którzy tworzą nasz parafialny Caritas, a także wszystkim którzy wspierają Caritas.

 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Gerarda , a w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

 3. W środę o godz. 19.00 spotkanie w sali parafialnej dla młodzież która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci które przygotowują się do pierwszej Komunii św.

 6. Przy wyjściu z kościoła do nabycia są tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyszukaj wg tagów