Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

VI TYDZIEŃ ZWYKŁY

February 16, 2019

 

 

    

VI TYDZIEŃ ZWYKŁY

17.02.2019 r.

 

 1. Przeżywamy szóstą niedzielę w ciągu roku. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Bogiem.

 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej Nowenna do św. Gerarda , a w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

 3. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

 4. W tym tygodniu, w piątek, 22 lutego, przypada święto Katedry świętego Piotra Apostoła. W piątek zapraszamy na spotkanie młodzież o godz. 19.15  do sali parafialnej. Temat spotkania: „Po co Bóg stworzył ludzi?”

 5. W przyszłą niedzielę parafialny zespół Caritas będzie zbierał ofiary do puszek na ubogich naszej parafii.

 6. Już dziś informujemy że, podobnie jak w ubiegłym roku, podejmujemy wezwanie Chrystusa do szczególnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Modlitwa ta będzie polegać w naszej Archidiecezji  na całodobowej, tj. 24-godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu, połączonej z postem  w dowolnej formie, w intencji: „O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej Archidiecezji”. W ten sposób w całej Archidiecezji będzie trwać przez dziewięć miesięcy stała modlitwa wstawiennicza i post o powołania. W naszej parafii tę Adorację połączymy z Jerychem Różańcowym i będzie mała miejsce 27-28.02. 2019 czyli z środy na czwartek.

 7. Przy wyjściu z kościoła do nabycia są tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyszukaj wg tagów