Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

May 25, 2019

 

  

 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

26.05.2019 r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Wielkanocną. Obchodzimy Dzień Matki. Składamy nasze najlepsze życzenia i modlimy się za nasze matki, a tym, które odeszły do wieczności ofiarujmy także naszą modlitwę. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 11.30 dzieci świętują rocznicę swojej pierwszej Komunii św.

  2. W najbliższy czwartek po wieczornej Mszy Świętej rozpocznie się w naszej parafii Jerycho Różańcowe.

  3. W piątek o godz. 19.15 zapraszamy młodzież szczególnie tę która przystąpiła do Bierzmowania na spotkanie: „Chrześcijaństwo a inne religie”.

  4. W najbliższą sobotę zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 8.00.

  5. Jak co roku w pierwszą niedzielę czerwca obchodzimy święto dziękczynienia. To czas zawierzenia nas samych Opatrzności Bożej. W tym dniu przed kościołem zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

  6. Zapraszamy wszystkich na Forum Charyzmatyczne, które odbędzie się  w Netto Arena w Szczecinie od 31 maja do 2 czerwca.

  7. Nasza organistka Pani Karolina Bubieńczyk kończy studia magisterskie i zaprasza na dwa Dyplomowe Koncerty. Pierwszy w najbliższy poniedziałek w Kościele św. Józefa w Szczecinie o godz. 19.00. Drugi koncert organowy 31 maja w piątek w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie o godz. 17.30.

  8. Parafia Chrystusa Króla w Dołujach organizuje pielgrzymkę do Gruzji i Armenii w dniach od 27 czerwca do 10 lipca. Kontakt z ks. Janem 603264721.

  9. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia czasopisma katolickie, a wśród nich tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyszukaj wg tagów