February 16, 2020

February 9, 2020

February 2, 2020

January 25, 2020

January 19, 2020

December 21, 2019

December 15, 2019

Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

September 8, 2019

 

   

 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.09.2019

  1. Dziś – dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku.

  2. We wtorek, 10 września obchodzimy 86. rocznicę śmierci Sługi Bożego  O. Bernarda Łubieńskiego. O. Bernard był wybitnym głosicielem słowa Bożego, wielkim czcicielem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jego proces beatyfikacyjny został zakończony papieskim dekretem stwierdzającym heroiczność cnót. Oczekujemy na cud za jego wstawiennictwem.

  3. W piątek przypada 13 dzień września. Zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną i nabożeństwo fatimskie z procesją.

  4.  W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godzinie 10.00 i na adoracje Krzyża w naszej świątyni, w intencji zachowania wiary w naszych rodzinach i w całej Polsce, oraz w intencji przebłagania Boga za grzechy i zgorszenia w naszej Ojczyźnie i w świecie. W ramach modlitwy Szczecin u stóp Krzyża, w sobotę jesteśmy również zaproszeni do udziału w Diecezjalnej Drodze Krzyżowej w intencji ochrony rodzin i małżeństw. Droga Krzyżowa wyruszy z Katedry o godz. 19.30 i będzie zmierzać do Figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

  5. Już dziś informujemy iż za dwa tygodnie 22 września będziemy przeżywać Festyn Parafialny. W trakcie festynu będzie miała miejsce loteria fantowa "Pudełko z niespodzianką". Prosimy o przynoszenie fantów na loterię: bibelotów, biżuterii, zabawek dla dzieci. Przedmioty powinny być czyste i w dobrym stanie.

  6. Za tydzień parafialny zespól Caritas organizuje zbiórkę do puszek na ubogich naszej parafii.

  7. W zakrystii prowadzone są zapisy dzieci z naszej parafii, które w tym roku szkolnym będą przygotowywać się i przystąpią do I Komunii św. oraz zapisy dla uczniów klas siódmych z terenu naszej parafii, którzy rozpoczną dwuletni cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania.

  8.  

  9. Zapraszamy do czytania czasopism katolickich:    Niedziela, Gość Niedzielny.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku, błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej  na nowy tydzień

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyszukaj wg tagów