February 16, 2020

February 9, 2020

February 2, 2020

January 25, 2020

January 19, 2020

December 21, 2019

December 15, 2019

Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

September 29, 2019

 

 

     XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

29.09.2019

  1. Składamy serdeczne podziękowanie za organizację naszego festynu ku czci św. Gerarda. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie w sali parafialnej dzieci i rodziców, które w tym roku szkolnym mają przygotowywać się do I komunii św.

  2. We wtorek rozpoczynamy październik. O godz. 18.00 w naszym Kościele przez cały miesiąc nabożeństwa różańcowe. Zmobilizujmy się i znajdźmy czas, by wziąć do ręki różaniec. Dzieci na nabożeństwa różańcowe szczególnie zapraszamy we wtorki i czwartki.

  3. W środę zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie do sali parafialnej na godz. 19.15.

  4. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W piątek po porannej Eucharystii udamy się do chorych z Komunią świętą. Zapraszamy również w tym dniu do skorzystania z sakramentu pokuty. Dzieci, szczególnie te, które w tym roku przyjęły Pana Jezusa po raz pierwszy do swojego serca zapraszamy na spowiedź od godz. 18.00, a po niej na Msze Św.

  5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 a po niej na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w naszej ojczyźnie kolejny Dzień Papieski – z tej okazji będą zbierane ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

  7. W zakrystii w dalszym ciągu prowadzone są zapisy dzieci z naszej parafii, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. oraz zapisy dla uczniów klas siódmych do Sakramentu Bierzmowania.

  8. Zapraszamy do czytania czasopism katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku, błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej  na nowy tydzień

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyszukaj wg tagów